ایجاد نعوظ بهتر

چگونه نعوظ قوی تری داشته باشیم

نعوظ یک واکنش طبیعی بدن نسبت به تحرکات جنسیت و این در واقع نعوظ است که فرد را نسبت به برقراری رابطه ی جنسی آماده میکند.

در شکل گیری نعوظ عامل تعیین کننده، جریان خون میباشد، آلت تناسلی باید با خون پر شود تا سفت شود.

به همین دلیل است که بسیاری از داروهای شناخته شده برای ED (اختلال نعوظ)، مانند ویاگرا و سیالیس، با افزایش جریان خون به آلت تناسلی کار می کنند.

برای اینکه ما بتوانیم نعوظ قویتری از هر آنچه که در حال حاضر داریم را بدست بیاوریم لازم است که کمی در سبک و سیاق زندگیه خود تغییراتی را بوجود بیاوریم.

اولین قدم موثر طبیعی جهت افزایش سفتی آلت تناسلی مردانه (ایجاد نعوظ بهتر) بکارگیری راهکارهای طبیعیست که ما به بررسی ۶ راهکار بسیار اساسی و ارزشمند در این راه میپردازیم.

۱.ورزش کردن منظم

بهترین راهی که میتوان نعوظ قوی را بدست آورد ورزش کردن است. ورزش منظم، به ویژه فعالیت بدنی هوازی متوسط، فشار خون، جریان خون و سطوح هورمونی را بهبود می بخشد و مواد شیمیایی مانند اکسید نیتریک را افزایش می دهد که جریان خون آلت تناسلی را افزایش می دهد.

علاوه بر این ورزش باعث رقیق شدن خون شما شده و حتی میتواند کیفیت اسپرم هایتان جهت باروری را نیز افزایش دهد. ورزش تنفس طبیعی را وارد رگهای شما میکند و این خود بخود باعث افزایش سطح کیفی خون و در نتیجه نعوظ بهتر میشود.

افرادی که مرتب ورزش نمیکنند و از در نقطه ی مقابل آن حتی به استعمال سیگار یا سایر مواد مخدر مشغول میشوند مسلما قدرت نعوظ در آنها ناپایدار میباشد.

۲.داشتن رژیم غذایی سالم

شما برای ایجاد نعوظ بهتر باید کالری دریافت کنید(کالری های مفید). میوه جات، سبزیجات و غلات میتوانند در این راه به شما کمک کنند و در نقطه ی مقابل خوراکی های حاویه قند میتواند برای نعوظ همانند یک سم رفتار کند.

شما تصور کنید که تحرک کافی ندارید، چاق هستید و اینکه تا میتوانید به شیرینی جات روی آورده اید! پس در این شرایط انتظاری از نعوظ نداشته باشید.

بر اساس تحقیقا اخیر نشان میدهند که خوردن مواد غذایی زیر میتواند برای نعوظ کاملا موثر و مفید واقع گردد:

فلفل تند: کپسایسین، یک ماده شیمیایی موجود در غذاهایی مانند فلفل دلمه ای و فلفل هندی، می تواند التهاب را کاهش دهد، جریان خون را بهبود بخشد و فشار خون را کاهش دهد .

پیاز: پیاز حاوی آنتی اکسیدان های مفیدی است که می تواند به جریان خون و سلامت کلی قلب کمک کند .

دارچین: دارچین می تواند التهاب را در بدن شما کاهش دهد، فشار خون را کاهش دهد و گردش خون را بهبود بخشد.

سیر: سیر ممکن است باعث کاهش فشار خون و بهبود جریان خون شود، حتی در افرادی که سابقه بیماری قلبی دارند.

ماهی های چرب:

ماهی های چرب مانند سالمون حاوی مواد مغذی به نام اسیدهای چرب امگا ۳ هستند که برای سلامت قلب، جریان خون و فشار خون مفید هستند.

نکته ی خیلی مهم که خیلی ها نمیدانند!

خوردن یک وعده غذایی بزرگ قبل از برقراری رابطه ی جنسی خون را از آلت تناسلی به سمت دستگاه گوارش شما هدایت می کند پس نعوظ نه تنها قویتر نمیشود بلکه ممکن است نتیجه عکسی بهمراه داشته باشد.

۳.خوب خوابیدن کیفیت نعوظ را افزایش میدهد

گاهی ساعات خواب مختل میشود و تا مدتها این رویه ادامه پیدا میکند که خود بخود بعنوان عاملی سمی بر کیفیت نعوظ تاثیر گذار خواهد بود.

خوب نخوابیدن نه تنها سطح تستوسترون را پایین می آورد بلکه خود عاملی برای شد ED در طولانی مدت محسوب میگردد.

راز سلامتی خوب خوابیدن است، زیرا در این حالت نه تنها مغز شما خوب کار میکند بلکه حواص پنج گانه نیز تقویت میشوند. بدون خواب خوب شما نمیتوانید در عشق بازی قوی ظاهر شوید.

۴.باید سطح استرس هایتان را کاهش دهید

استرس کلید زدن به وقوع بیماریهاست چه جنسی باشد چه غیر از آن به تشدید وقایع تلخ سلامتی دامن میزند.

نعوظ یکی از ارگان های بدن است که نظم و انظباط خود را با استرس های از دست داده و رو به افول میرود.

تکنیک های مدیریت استرس ممکن است نعوظ و زندگی جنسی شما را بهبود بخشد. شما می توانید استرس را از طریق ورزش، مدیتیشن یا تمرین های تمرکز حواس کاهش دهید.

قدرت ماندگاری نعوظ
مواردی که کمک میکنند تا نعوظ قویتری حاصل شود

۵.به مکمل های گیاهی میتوانید روی بیاورید

در شروع مقاله به شما دو نوع داروی بسیار حیاتی و موثر جهت تقویت نعوظ را یاد آورید کردیم و البته شما میتوانید با ورود به صفحه محصولات نعوظ و تاخیری داروخانه لونیسا ویژگی های مثبت چنین مکمل هایی را مورد مطالعه دقیق قرار دهید. اینها در دوزها و قیمت های مناسبی در دسترس عموم قرار دارند و ما روزانه صد های سفارش از جای جای ایران برای چنین محصولاتی را دریافت میکنیم.

۶.الکل و نیکوتین باعث تخریب نعوظ میشوند

باور عموم بر اینست که که نوشیدن مشروبات الکلی و یا استعمال دخانیات میتواند میل جنسی را افزایش دهد اما این مورد حتی در خوشبینانه ترین حالت ممکن نیز برای نعوظ مشکلاتی را ایجاد میکند. مساله مهم و حیاتی در اینجا قدرت نعوظ است و نه صرفا ایجاد میل به رابطه ی جنسی پس مواردی را در نظر بگیرید که به سفتی آلت تناسلیتان لطمه ای وارد نکند.

الکل سیستم عصبی مرکزی را کاهش می دهد و پیام های بین مغز و بقیه بدن شما (از جمله آلت تناسلی) را کاهش می دهد. در دراز مدت، مصرف بیش از حد الکل می تواند باعث آسیب کبد، فشار خون بالا و آسیب به رگ های خونی شود.


تهیه و تنظیم در داروخانه لونیسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *